درباره ما

on .


شرکت بازرگاني محتشم فعاليت خود را در زمینه واردات کاغذ دیواری و پارکت از سال 1390 در شهر تبریز بطور رسمی آغاز نموده است.

توسعه در کلاس جهانی در سطح کشور آرمان اصلی شرکت می باشد که در این راستا تلاش بر این است که کامل ترین، با کیفیت ترین، متنوع ترین و زیباترین محصولات دکوراسیون داخلی ساختمان را ارائه نموده و زیبائی را به منازل و ساختمان ها هدیه بدهد.

شرکت بازرگانی محتشم در اولین گام اقدام به اخذ نمایندگی و واردات کاغذ دیواری کره ای Lohas ازشرکت GNI کره جنوبی نمود که با توجه به استقبال مشتریان عزیز و در جهت پاسخگوئی به علائق و سلائق آنان آلبوم Heritage (طرح مدرن) را نیز به مجموعه محصولات خود اضافه نمود.در حال حاضر این شرکت آلبوم های Sumontana،Blossom،Damask و klasse را نیز در اختیار دارد.کلیه محصولات کاغذ دیواری دارای تاییدیه استاندارد جهانی از کشور کره جنوبی و ایران بوده و از دیگر مشخصه های محصولات می توان به قابل شستشو بودن ، مقاوم بودن در برابر نور و سازگاری با محیط زیست اشاره نمود.

از دیگر فعالیت های شرکت بازرگانی محتشم واردات پارکت و اخذ نمایندگی رسمی از شرکت Classen آلمان می باشد.

ویژگی Megalock بودن و نیز رنگ و کیفیت عالی این پارکت ها آنها را از دیگر محصولات مشابه در بازار متمایز نموده است.

در تکمیل مجموعه محصولات ، شرکت اقدام به اخذ نمایندگی چسب کاغذ دیواری Adawall از کشور لهستان نموده است که کیفیت و قدرت چسبندگی بالای آن از ویژگی منحصر به فرد این محصول می باشد.

شرکت بازرگانی محتشم در جهت توسعه شبکه فروش خود با اعطای نمایندگی انحصاری در اکثر استان ها تلاش نموده است که حضور خود را در سطح کشور گسترش دهد و امیدوار است که زیر سایه عنایات الهی ، گامی موثر در راستای کسب رضایت مشتریان خود بردارد.