معرفی پارکتهای آلمانی کلاسن

on .

پارکت پوششی از جنس چوب است که با ظاهری چشم نواز و طراحی مد روز از مقبولیتی غیر قابل رقابت برخوردار می باشد.

پارکت به عنوان سالم ترین کف پوش از نظر سلامت و بهداشت و پاکیزگی شناخته شده است.

طبق آمار منتشر شده توسط موسسات شستشوی فرش و موکت ایالات متحده ، بیش از 3/1 وزن موکت را گرد و غبار ته نشین شده در لابه لای پرز و تار و پود آن تشکیل می دهد تصور کنید تنفس دائمی در چنین فضایی چقدر می تواند مضر باشد. از نظر اقتصادی ، پارکت باید به عنوان یک سرمایه تلقی شود نه کالای مصرفی زیرا این کف پوش همیشه ارزش مالی خود را حفظ  می کند و موقع فروش ملک به مراتب بیش از بهای خود ایجاد ارزش افزوده می کند.

قابلیت انتقال پذیری پارکت از ویژگی های منحصر به فرد آن به شمار می رود که هنگام تخریب و یا بازسازی ساختمان ، قابل جمع آوری می باشد تا بار دیگر کاشانه ی دیگری را مزین سازد.

پارکت جهت سبک سازی ساختمان بهترین گزینه برای جایگزینی کف به شمار می رود.

از مزایای دیگر پارکت نرم بودن آن نسبت به سرامیک است که برای بازی کودکان مناسبتر است و هنگام برخورد اشیا احتمال شکستن آنها را کاهش می دهد.

در بین پارکت های موجود در بازار پارکت آلمانی CLASSEN

با حضور چند ساله در بازار  ایران توانسته رضایت مصرف کنندگان را به خوبی برآورده سازد. بارکد پشت تایل های این پارکت گواه اصل بودن آن است. هم چنین این پارکت ها دارای تائیدیه از کشور آلمان و ایران می باشند.

 این پارکتها سازگاری مناسبی با محیط زیست دارند.

پارکت ها مانند همه محصولات بر پایه چوب کفپوش شامل فرمالدئید می باشند اما میزان انتشار آن در پارکتهای مختلف متفاوت است.

 اروپا می باشند.E1 پارکت های کلاسن دارای استاندارد

 به معنی پیروی از حد فرمالدئید مجاز میباشد***E1***

از دیگر ویژگی های منحصر به فرد این پارکت ها کلیک مگالوک و پارافین خورده ی این محصول است که باعث چفت شدن کامل درزها گردیده و در برابر نفوذ رطوبت مقاوم تر می شود و ماندگاری و استقامت این پارکت ها را تضمین می کند.هم چنین این کلیک متمایز سرعت نصب این پارکت ها را نسبت به پارکتهای دیگر افزایش می دهد. پارکت های آلمانی کلاسن با داشتن لایه رویی با کیفیت بالا و مقاومت مقاوم در برابر خراش و ساییدگی و اشعه های یو وی می باشد.AC4سایش این پارکت ها برای منازل و ادارات و حتی مکان هایی که سیستم گرمایش از کف دارند نیز مناسب است.

هم چنین این پارکت ها عایق مناسب صدا می باشند یعنی دارای استاندارد foot step(سر و صدای تولید شده در اتاق زمانی که راه میروید) و استاندارد drum sound(صدایی که در اتاق هنگام راه رفتن روی پارکت تولید می شود) میباشند.

داخل هر بسته از پارکت های کلاسن 8 تایل وجود دارد که ترکیب طرح های هر تایل نسبت به تایل دیگر داخل همان بسته متمایز است و هر تایل تکمیل کننده طرح و گره تایل قبل می باشد.

در نتیجه طرح و گره ها قطع نشده و به صورت پیوسته و به هم متصل میباشند و به کف منزل شما جلوه ای کاملا طبیعی از چوب را به نمایش میگذارند.

مهم ترین نکته برای طول عمر پارکت ها نحوه تمیز کردن آنها میباشد، چه بسا که در طول زمان با روش های نامناسب آسیب به لایه های رویی و کلیک های آن بیشتر شده و عمر آن را کوتاه میکند.

هم چنین استفاده از مواد شوینده شیمیایی و آنزیم دار و تی یا پارچه های ضخیم به سطح پارکت آسیب میرساند. بهترین روش برای نظافت پارکت آب ولرم و شامپوی تمیز کننده سطوح میباشد

که میتواند به راحتی هرگونه آلودگی را از بین ببرد. پیشنهاد ما به شما استفاده از شامپوی پارکت کلاسن میباشد.

علائم: